Aparat Hallu Forte na haluksy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Haluksy, określane również jako przypadłość palucha koślawego to bolesne zwyrodnienie, które wywołuje deformacje stawów i kości. Główną przyczyną haluksów są czynniki dziedziczne, jednak deformacje stóp mogą pojawiać się również w wyniku noszenia niewygodnego obuwia. Pojawienie się haluksów mogą wywołać buty na wysokim obcasie oraz obuwie zakończone w charakterystyczny szpic. Ortopedzi zalecają nosić wygodne, miękkie obuwie na niewielkim podwyższeniu – 2,3 cm.

Jak powstają haluksy?

Czynniki genetyczne lub noszenie niewygodnego obuwia powodują silne przeciążenia w obrębie łuku poprzecznego stopy, a to z kolei wpływa na pojawienie się zniekształceń stopy. Pierwszym sygnałem ostrzegawczym może być silny ból stopy, który jednak jest bagatelizowany przez większość osób. Dalsze noszenie niewygodnego obuwia sprawia, że stopa zaczyna pracować w inny sposób, pojawiają się bolesne deformacje. Ciężar ciała jest przenoszony na przednią część stopy, a to powoduje

Oferta specjalna na zakup aparatu korekcyjnego Hallu Forte!

Producent Hallu Forte oferuje dla pierwszych klientów wysoki rabat, darmową wysyłkę oraz 60-dniową gwarancję zwrotu. Jeśli zdecydujesz się zamówić aparat na haluksy, nic nie ryzykujesz!     

Kto powinien stosować aparat Hallu Forte?

Aparat korekcyjny Hallu Forte stworzony przez Alberto Valmosso w naturalny i prosty sposób pozwala zapobiec haluksom. Aparat na haluksy pozwala efektywnie zredukować ból wywołany paluchem koślawym i zniwelować negatywny nacisk na stopę. Hallu Forte przywraca prawidłowe ułożenie stopy, poprawiając jej ukrwienie. Aparat Hallu Forte posiada uniwersalny rozmiar, który dopasowuje się do każdego rozmiaru i tęgości stopy. Przywrócenie prawidłowej pozycji palucha oraz stawów zmniejsza ryzyko stanów zapalnych, zapobiegając zwyrodnieniom.

  Fungalor zapomnij o grzybicy

Jak używać aparatu korekcyjnego Hallu Forte?

Przed przystąpieniem do zakładania aparatu, upewnij się, że pasek na korektorze wskazuje „0”. Następnie załóż aparat, tak aby gąbka znalazła się na haluksie, a przednia część aparatu znalazła się po wewnętrznej stronie największego palca. Owiń pasek, tak aby czuć ucisk na palec. Podczas każdej kolejnej aplikacji, staraj się zwiększać ucisk na palec, dzięki czemu ułatwisz jego ustawienie w prawidłowej pozycji.

Czy zakładanie aparatu korekcyjnego Hallu Forte jest bardzo skomplikowane?

Stosowanie aparatu Alberto Valmosso jest bardzo proste i bez trudu radzą sobie  z nim nawet początkujący użytkownicy. Każde opakowanie Hallu Forte zawiera ulotkę, w której w dokładny sposób przedstawiono sposób zakładania aparatu korekcyjnego. Aparat na haluksy Hallu Forte wykonany jest z wygodnego, miękkiego plastiku ortopedycznego, który dopasowuje  się do kształtu stopy, nie powodując otarć oraz podrażnień.

Opinie o aparacie Alberto Valmosso

„Moje haluksy z roku na rok się pogarszały i było naprawdę źle. Nie byłam w stanie dobrać wygodnego obuwia, w którym mogłabym przechodzić cały dzień bez bólu. Bałam się inwazyjnego leczenia, dlatego zdecydowałam się na aparat korekcyjny Hallu Forte. Stosując aparat korekcyjny Hallu Forte moje haluksy nie tylko przestały się pogłębiać, ale widzę również zdecydowaną poprawę! Aparat korekcyjny Hallu Forte polecam wszystkim osobom, które borykają się z problemem haluksów!”

Anna

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*