Fungalor zapomnij o grzybicy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Grzybica może być często zbagatelizowana i uznana za obtarcie lub zwykłym swędzeniem po zbyt długim noszeniu zakrytego obuwia (szczególnie w ciepłe dni).  Jednak już pierwsze objawy w postaci swędzenia, pieczenia albo zaczerwienienia powinny zostać potraktowane poważnie. Być może to właśnie pierwsze stadium grzybicy!

Trzeba pamiętać, że grzybica to choroba i należy ją odpowiednio wcześnie leczyć, aby nie dopuścić do rozwoju dolegliwości. Grzybicę wywołują grzyby z rodzaju Candida, które rozwijają się w wilgotnych, ciepłych miejscach. Dlatego bardzo często na tę chorobę narażone są stopy. Chodzenie w zakrytych butach, które nie przepuszczają powietrza, chodzenie boso w miejscach typu basen, siłownia mogą powodować zarażenie się grzybicą.

Pierwszymi oznakami są:

 • Drobne pęknięcia skóry, które swędzą i pieką;
 • Skóra jest tak sucha, że wygląda jakby była pokryta białą powłoką;
 • Skóra złuszcza się;
 • Skóra jest zaczerwieniona;
 • Paznokcie stają się łamliwe, zmieniają kolor, skóra wokół nich jest zaczerwieniona i występuje obrzęk;
 • Pojawiają się wypełnione płynem surowiczym drobne pęcherze;
 • Skóra pęka i ciężko się goi;
 • Stopy pomimo używania talków, sprayów mają nieprzyjemny zapach.

Leczenie grzybicy nie jest wyborem, ale koniecznością!

Pomocne rady przy leczeniu grzybicy

Aby wzmocnić działanie preparatów zwalczających grzybicę warto zastosować się do kilku sprawdzonych wskazówek:

 • Jak najczęściej staraj się nosić odkryte, przewiewne obuwie;
 • Często zmieniaj obuwie – jeżeli siedzisz długo w pracy i masz taką możliwość to miej zawsze w pogotowiu lekkie buty, sandały, klapki;
 • Buty, które były noszone najczęściej warto wyrzucić. Jeżeli nie chcesz tego robić to porządnie je wypierz (jeżeli istnieje taka możliwość) i dokładnie zdezynfekuj;
 • Obuwie, które jest długo noszone za dnia warto przewietrzyć do momentu, aż całkowicie wyschnie;
 • Nie kupuj skarpet, które zawierają duże domieszki sztucznych materiałów. Warto zainwestować w skarpetki, które są stworzone z naturalnych materiałów, ponieważ będą one bardziej przewiewne i nie będą skutkować nadmiernym poceniem się stóp;
 • W miejscach publicznych takich jak basen lub siłownia zawsze pamiętaj o klapkach. Uchroni Cię to przed zarażeniem się grzybicą;
 • Jeden ręcznik przeznacz tylko do stóp (jeden na jedną osobę)  i regularnie pierz go w wysokich temperaturach, aby wyeliminować przenoszenie choroby;
 • Zadbaj o dokładne wyczyszczenie i zdezynfekowanie wszelkich wykładzin, dywanów i dywaników, po których domownicy chodzą boso – dzięki temu nie zarażą się oni grzybicą.
  Aparat Hallu Forte na haluksy

Fungalor – preparat na grzybicę

Fungalor to inny od dostępnych na rynku produkt do walki  z grzybicą. Jego unikalny, naturalny skład zapewnia świetne rezultaty lecznicze i profilaktyczne.

Crema Fungalor pareri 1 Fungalor zapomnij o grzybicy

Skład kremu Fungalor

Klimbazol – środek o bardzo silnym działaniu przeciwgrzybiczym, przeciwbakteryjnym i przeciwłupieżowym.  Neutralizuje objawy grzybicy takie jak: uporczywe swędzenie, pieczenie. Eliminuje ogniska grzybicy i ochrania przez tworzeniem się nowych.

Farnezol – działa antyseptycznie. Skutecznie zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp nadając im przyjemny, konwaliowy zapach. Przeciwdziała ponownym zakażeniom grzybiczym oraz bakteryjnym.

Witamina E – stanowi barierę ochronną organizmu, dzięki czemu zapobiega infekcjom.  Minimalizuje łuszczenie się naskórka i sprawia, że zrogowaciała skóra staje się miękka.

Olejek eteryczny – dodatek naturalnych olejków eterycznych zapewnia długotrwały, przyjemny zapach oraz uczucie schłodzenia.

Co zapewnia stosowanie kremu Fungalor?

Walka z grzybicą musi być długotrwałym, a nie doraźnym działaniem. Przerwanie kuracji może spowodować nawrót choroby. Dlatego, aby uzyskać maksymalne wyniki należy stosować krem Fungalor aż do całkowitego pozbycia się objawów zarażenia grzybicą.

Krem Fungalor nie tylko leczy grzybicę, ale również stanowi doskonałą ochronę przed ponownym zarażeniem.

Krem Fungalor nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwwskazań do stosowania go zarówno w leczeniu różnych faz rozwoju choroby, jak i w zapobieganiu zarażeniu.

Opinie klientów stosujących krem Fungalor

„Nie wierzę w tabletki na grzybicę, dlatego postanowiłam kupić krem Fungalor, który działa w miejscu występowania choroby. Uważam, że jest to zdecydowanie bardziej skuteczna kuracja, niż tabletki czy kapsułki, które muszą przejść przez cały organizm. Bardzo cieszę się z tej decyzji, ponieważ wszelkie objawy ustąpiły i nie muszę się już martwić, że zarażę bliskich. Zdecydowanie polecam ten krem! Rozwiązał moje problemy szybko i skutecznie.”

Katarzyna

„Prowadzę bardzo intensywny tryb życia i niestety przez to dość długo chodzę w jednych butach. Przez to już nie raz złapałam grzybicę. Szukałam rozwiązań i przypadkiem trafiłam na krem Fungalor. Stosowałam go przez miesiąc i bardzo szybko zauważyłam pierwsze efekty. Skóra na stopach wróciła do normy, nogi nie pocą mi się tak bardzo jak wcześniej, nic nie swędzi i nie piecze. Super krem, super działanie!”

Joanna

  Skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych

KUP TERAZ! 

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 43 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*